Будь-які форми співпраці з профспілковими організаціями та комітетами
Наявність професійної спілки у великому колективі або на державному підприємстві вже кілька десятків років не розкіш, а необхідність та свідчення високої соціальної свідомості керівників компанії.
Серед завдань будь-якої профспілки, окрім захисту трудових інтересів учасників, є забезпечення цікавого та змістовного дозвілля, а також направлення на оздоровлення та лікування її членів.

За роки роботи ми створили десятки програм саме для членів профспілок різних установ. Серед них - автобусні тури до Праги та Будапешту, авіа тури до Грузії та Риму, організація відпочинку в Затоці та на курортах Херсонської області, організація дитячих таборів у Болгарії.

Наша компанія може запропонувати будь-які форми фінансової взаємодії для профспілок, зокрема:
- повне фінансування профспілкою подорожі для учасника;
- часткове фінансування подорожі з боку профспілки, і доплата за послуги з боку учасника безпосередньо на рахунок компанії;
- повне замовлення всього пакету обслуговування при організації подорожі: послуг з проживання, проїзду, розробка програми, бронювання екскурсій тощо;
- часткове замовлення послуг. Наприклад, лише транспортних та послуг проживання, а дозвілля учасники профспілок забезпечують самостійно.

У нас є безліч варіантів співпраці і досвід у більшості з них! Чекаємо на Ваші запити!
КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ
Телефон: +38 (044) 227-33-88; +38 (050) 412-83-70
Пошта: office@btg.kiev.ua
04050, м. Київ, вул. Ю. Іллєнка, 12, оф. 63
Made on
Tilda